Analitics

Зеленая боль украинской энергетики

ИСТОЧНИК: ХВИЛЯ

С весны 2020 года в Украине разворачивается энергетический кризис. Его причиной являются многолетние провалы в реализации энергетической политики Украины и тотальная ангажированность государственных топ-управленцев, которые ВСЕГДА пренебрегают интересами государства в пользу вполне прозрачных посягательств частных компаний.

Яким буде середній чек за доставку газу з 1 липня?

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Навколо доставки газу і її вартості стільки списів зламано, але чи варте це питання такого збурення?

Щоб зрозуміти, чи справді тема така болюча, чи хайп створюється зумисно – варто подивитися на цифри. Які зміни відбудуться в платіжках за доставку газу звичайних домогосподарств з липня поточного року?

Ринок природного газу vs ринок електроенергії

ДЖЕРЕЛО: Економiчна Правда

Що сталося з газом?

Обвал цін на нафту і газ на світових ринках призвів до того, що зараз більшість компаній нафтогазової галузі опинилися в складній ситуації. Проблеми виникли у всіх компаній: видобувних, транспортних, трейдерів, а також у операторів нафтогазопроводів і розподільних мереж.

Стимулюючий тариф і майбутнє електромереж в Україні

ДЖЕРЕЛО: РБК -Україна

Критична зношеність електромереж. Аби залучити інвестиції, регулятор запропонував нову методику — RAB-регулювання. Розбираємося, чому хороша ідея може не привести ні до чого.

1

Похований "Північний потік-2"

ДЖЕРЕЛО: Segodnya

Те, що цей проект економічно сумнівний, було зрозуміло з самого початку, як і фальшивість російсько-німецької тези про його виключно економічний характер. Зараз, до речі, США чітко використовують наш український аргумент, який "чомусь" не розуміють у Берліні.

К чему приведет снижение тарифа на распределение газа

ИСТОЧНИК: Бизнес Цензор

Национальная комиссия по регулированию энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) вечером 28 мая опубликовала проект решения о снижении тарифов на распределение газа.