Analitics

Як на газовому ринку з'явились 90 мільярдів боргів

ДЖЕРЕЛО: Бизнес Цензор

Основна частина боргів у газовому ринку була накопичена в останні чотири роки – з 2016 по 2019 роки включно. При цьому, борги споживачів перед тепло- газопостачальними та газорозподільчими компаніями набагато менші, ніж борги цих компаній перед Групою Нафтогаз.

Алексей Дубовский: "Наши амбиции — превратить украинский рынок в газовый хаб"

ИСТОЧНИК:

Рынки электроэнергии и природного газа все еще находятся на стадии становления, их реформирование продолжается. В этом контексте выход на биржу для участников рынка газа и электроэнергии стал новым этапом развития. Какие возможности это даст участникам рынков газа и электроэнергии? Чем это обернется для покупателей энергоресурсов?

Олексій Дубовський: Нам вдалося сформувати референтну ціну на е/е на ринку двосторонніх контрактів

ДЖЕРЕЛО: ExPro

Про досягнення ринку двосторонніх договорів, його біржового сегменту та майбутні виклики агентство ExPro взяло інтерв’ю у голови Біржового комітету «Української енергетичної біржі» Олексія Дубовського.

Міцний фундамент вільного ринку – висока конкуренція. Монополії, як і імперії, руйнуються як будинки на піску

ДЖЕРЕЛО: Energy Club

На ці теми спеціально для Energy Club ми спілкувались з Романом Сторожевим, який має значний досвід роботи на ринку постачання природного газу, а сьогодні очолює Асоціацію «Надрокористувачі України».

 

Як під час кризи втриматися на плаву в нафтогазовидобувній галузі

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда
 

Нафтогазова галузь переживає одну з найбільших криз за останні 20 років.

Рекордні запаси газу в сховищах та суттєве зниження попиту через поширення пандемії COVID-19 призвели до рекордного падіння цін на вуглеводні.

Це радикально змінило цінову кон'юнктуру на світових ринках.

Микита Вишневський: «Щоб збалансувати ринок, кожен має виробляти лише той обсяг, який продав»

ДЖЕРЕЛО: ExPro

За перший рік була налагоджена робота всіх сегментів, але разом з тим виник і ряд проблем, зокрема борги, значні профіцити та інші. Про особливості роботи кожного із сегментів ринку агентство ExPro вирішило взяти інтерв’ю у директора з ринкових операцій «Укренерго» Микити Вишневського.