Analitics

Російський нафто(не)видобуток: зони вразливості

ДЖЕРЕЛО: Ukrinform

Вразливість 1: брак нафтосховищ

Різке зменшення споживання нафти у світі внаслідок спаду економічної активності через пандемію COVID-19 приводить до системних збоїв у відпрацьованому десятиліттями ланцюжку: видобуток – транспортування –експорт (або переробка).

Президент польської держкомпанії PGNiG: «Польща й Україна – не конкуренти у створенні газового хаба, ми доповнюємо один одного»

ДЖЕРЕЛО: MIND

Увечері 30 березня стало відомо, що польська державна компанія PGNiG (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo) виграла в Стокгольмському арбітражі спір проти «Газпрому» щодо цін на газ у рамках чинного контракту за період з 1 листопада 2014 року по 29 лютого 2020 року.

Ошибка оптимиста: почему цены на нефть продолжат свое падение

ИСТОЧНИК: FORBES

Звучит парадоксально, но, кажется, руководитель «Роснефти» Игорь Сечин пообещал американским «сланцевым» компаниям, что они преодолеют период низких цен на нефть и вернутся к коммерческой рентабельности проектов уже к концу текущего года.

Нефть по 20 долларов возможна, все зависит от коронавируса

ИСТОЧНИК: Укринформ

В Кремле прогнозировали падение цен на нефть после своего решения о прекращении сотрудничества с ОПЕК, но логика заключалась в том, что Россия выдержит это падение, а главные конкуренты-экспортеры нефти – США и Саудовская Аравия – нет.

Життя після пандемії: навіщо Україні природний газ

ДЖЕРЕЛО: Mind

Модель енергоспоживання у кожної країни унікальна. Але також є й загальносвітові тренди, що задають тон у розвитку енергосистем. Про те, в яких сферах природний газ може бути найбільш затребуваним в Україні, спеціально для Mind розповів Володимир Шведкий, СЕО енергетичного провайдера ETG.UA.

Енергетика 2020

Енергосектор України інтегрується з європейським, запустилися ринки газу та електроенергії, планується запроваджувати ринок теплоенергії, темпи розвитку "зеленої" енергетики зростають, споживачі отримують все більше варіантів вибору. Всі зміни складно порахувати.