104.UA

У I кварталі на 30-37% скорочуються витрати українців на доставку газу

2 hours 58 minutes ago

Протягом перших трьох місяців поточного року домогосподарства, які використовують газ для опалення будинків, будуть платити за його доставку на 30 - 35% менше, ніж за аналогічний період 2019 року. Про це свідчать розрахунки Асоціації газового ринку України. Це стало можливим завдяки впровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу.

Вартість доставки газу по регіонах

3 weeks 3 days ago

24 грудня 2019 р. Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи на доставку газу та змінила порядок оплати послуг з доставки газу. Тому з січня 2020 р. плата за доставку вилучена з рахунків за газ. Всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку.

Ціни на природний газ

3 weeks 3 days ago

Регульовану державою ціну газу (вона ж ціна ПСО - від «покладання спеціальніх обов'язків») встановлює НАК «Нафтогаз України» в рамках, покладених на неї спеціальних зобов'язань. З 1 січня 2020 року діє дві цінові пропозиції ПСО на газ від Нафтогазу: гарантована (квартальна) та місячна.

Нові тарифи на газ: що змінилось?

4 weeks 2 days ago

Наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Що змінилось і як платити за газ в спецпроекті ГЛАВКОМА

РГК відкрив 100-тий Центр обслуговування клієнтів

1 month ago

Сотий Центр обслуговування споживачів газу відкритий 27 грудня у закарпатському місті Свалява. Розвинена мережа ЦОКів забезпечує зручний доступ до сучасних послуг і стандартів вже понад 5 млн клієнтів компаній, які працюють за брендом РГК. Загальний об’єм інвестицій по цьому напрямку складає 97 млн грн.

ГАЗЕТА 104 ІНФО ВЫПУСК №8

1 month ago

«Багато хто хоче мати комплексне обслуговування всього газового обладнання у будинку. На цей час РГК розробляє відповідний онлайн-сервіс, який надасть клієнтам таку послугу. Замовлення на обслуговування буде настільки ж простим, як, наприклад, замовлення таксі через мобільний додаток», - про діджиталізацію комунікацій і розширення сервісних послуг Регіональної газової компанії, яка перетворюється в сучасного провайдера якісного сервісу, каже директор РГК Олег Никоноров в статті «Ми прагнемо надавати найкращий сервіс в Україні».

Нафтогаз подовжив до 30 грудня період відмови від гарантованої ціни на газ

1 month ago

З 1 січня і до 30 квітня 2020 року для всіх споживачів газу автоматично діятиме встановлена НАК "Нафтогазом України" гарантована ціна на газ. Відмовитися від такої ціни та чекати щомісячних змін вартості газу можливо, якщо написати відповідну заяву. В Центрах обслуговування клієнтів такі заяви приймають до 28 грудня, а в онлайні відмова оформлюється до 30 грудня 2019 року включно - для цього необхідно використовувати Особистий кабінет на 104.ua.

РГК і італійська TARTARINI домовилися про поставки обладнання для заводу RGC PRODUCTION

1 month 2 weeks ago

Регіональна Газова Компанія уклала прямий контракт на поставку газорегуляторного обладнання з провідним світовим виробником TARTARINI. Використання преміальних італійських комплектуючих в інноваційному виробництві на заводі RGC PRODUCTION у Львові гарантує дотримання міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2015 року, високі експлуатаційні характеристики і надійність його продукції - газорегуляторних пунктів.

Як рівень тарифів на доставку газу вплине на фінансовий стан нового оператора ГТС

1 month 3 weeks ago

Асоціація газового ринку України повідомляє, що фінансова стабільність нового оператора ГТС України вимагає встановлення економічно обгрунтованих тарифів як на транспортування газу магістральними газопроводами, так і на розподіл газу до осель споживачів. Для цього НКРЕКП має встановити беззбиткові тарифи не тільки для оператора ГТС, а також для операторів ГРМ.

Де знаходяться центри обслуговування клієнтів РГК

2 months ago

Робота центрів обслуговування клієнтів (ЦОКів) полягає в наданні широкого спектру послуг - починаючи від укладення договорів, видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням технічної документації на підключення до газової мережі. ЦОКі відповідають сучасним вимогам для швидкого і зручного обслуговування споживачів.

Як пільговикам сплачувати за газ після монетизації

2 months 2 weeks ago

З жовтня 2019 року пільги на газ монетизовано. Надалі, держава надає цю допомогу грошима – безготівково (переказом на рахунки в Ощадбанку), або готівкою. У зв'язку з цим, платіж за спожитий природний газ, починаючи з жовтня, нараховується у повному обсязі без врахування пільгової знижки

Дії НКРЕКП ведуть газорозподільну галузь до банкрутства, - асоціація

2 months 4 weeks ago

Рішення НКРЕКП про так зване «поетапне підвищення» тарифів на розподіл газу – прямий шлях до банкрутства підприємств газорозподільної галузі та нового оператора ГТС, успішна діяльність якого є запорукою збереження транзиту газу в Європу: Асоціації газового ринку України

НКРЕКП зупинила розгляд тарифів на розподіл газу. Чому це вдарить по Оператору ГТС

3 months ago

НКРЕКП раптово призупинила розгляд тарифів операторів ГРМ, які розраховані, виходячи із замовленої потужності і дозволять збалансувати економіку газорозподільних компаній. В Асоціації газового ринку України підкреслюють - неприйняття тарифів створює умови для банкрутства нового Оператора ГТС.

Як у Львові роботів приручали

3 months ago

За зачиненими дверима замість старих верстатів встановили 3D-принтери і на них друкують газове обладнання. Все майже так. Тільки замість принтерів, там орудують плазморізи та зварювальні роботи.

Споживачам газу: як в онлайні керувати запасом газу по акції «Твоя енергонезалежність»

3 months 1 week ago

З 15 жовтня запрацювало інноваційне рішення, яке дозволяє більш ніж 51 тис клієнтам РГК оперативно і з максимальною вигодою використовувати куплений ними зимовий запас газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність». Споживачі можуть в онлайн-режимі вибрати період, в який їм вигідно використовувати газ із запасу, а також його частку в загальномй обсязі споживання (в діапазоні від 0 до 100%). Для клієнтів, які утримаються від заявок на управління, діють звичайні умови акції: вони за умовчанням отримають газ із запасу в ті місяці, коли його ціна виявиться нижче ціни ПСО, встановленої для інших споживачів.

Checked
54 minutes 1 second ago
104.UA
Subscribe to 104.UA feed