104.UA

Ціни на природний газ

1 day 15 hours ago

Ціна газу для комерційних споживачів формується на ринку, виходячи з попиту-пропозиції. Але для побутових споживачів і релігійних організацій її регулює держава

Як пільговикам сплачувати за газ після монетизації

5 days 13 hours ago

З жовтня 2019 року пільги на газ монетизовано. Надалі, держава надає цю допомогу грошима – безготівково (переказом на рахунки в Ощадбанку), або готівкою. У зв'язку з цим, платіж за спожитий природний газ, починаючи з жовтня, нараховується у повному обсязі без врахування пільгової знижки

Дії НКРЕКП ведуть газорозподільну галузь до банкрутства, - асоціація

2 weeks 2 days ago

Рішення НКРЕКП про так зване «поетапне підвищення» тарифів на розподіл газу – прямий шлях до банкрутства підприємств газорозподільної галузі та нового оператора ГТС, успішна діяльність якого є запорукою збереження транзиту газу в Європу: Асоціації газового ринку України

НКРЕКП зупинила розгляд тарифів на розподіл газу. Чому це вдарить по Оператору ГТС

2 weeks 6 days ago

НКРЕКП раптово призупинила розгляд тарифів операторів ГРМ, які розраховані, виходячи із замовленої потужності і дозволять збалансувати економіку газорозподільних компаній. В Асоціації газового ринку України підкреслюють - неприйняття тарифів створює умови для банкрутства нового Оператора ГТС.

Як у Львові роботів приручали

2 weeks 6 days ago

За зачиненими дверима замість старих верстатів встановили 3D-принтери і на них друкують газове обладнання. Все майже так. Тільки замість принтерів, там орудують плазморізи та зварювальні роботи.

Споживачам газу: як в онлайні керувати запасом газу по акції «Твоя енергонезалежність»

4 weeks 1 day ago

З 15 жовтня запрацювало інноваційне рішення, яке дозволяє більш ніж 51 тис клієнтам РГК оперативно і з максимальною вигодою використовувати куплений ними зимовий запас газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність». Споживачі можуть в онлайн-режимі вибрати період, в який їм вигідно використовувати газ із запасу, а також його частку в загальномй обсязі споживання (в діапазоні від 0 до 100%). Для клієнтів, які утримаються від заявок на управління, діють звичайні умови акції: вони за умовчанням отримають газ із запасу в ті місяці, коли його ціна виявиться нижче ціни ПСО, встановленої для інших споживачів.

РГК - переможець в номінації «Інформаційний прорив-2019»

1 month ago

За оцінкою видання ТОП-100 «Рейтинги найбільших», Регіональна газова компанія (РГК) посіла перше місце в номінації «Інформаційний прорив-2019». Результати голосування конкурсної комісії стали відомі 4 жовтня, в ході проведення восьмого Business Wisdom Summit

Понад 50 тисяч українських родин зможуть керувати своїм газовим запасом онлайн – РГК

1 month ago

Регіональна газова компанія розробила інноваційне рішення для учасників акції «Твоя Енергонезалежність». З 15 жовтня 51,1 тис родин, які придбали газовий запас, зможуть в онлайн-режимі обирати обсяг газу та період, в який його вигідніше використовувати

Хто платить за низькі ціни на газ і електрику для населення

1 month 2 weeks ago

Хто субсидіює низькі ціни на енергоносії для населення? За рахунок чого уряд утримує соціальний тариф на електроенергію низьким в той час, як тариф на газ наблизився до ринкового? Про це в спецпроекті БізнесЦензор за сприяння «Регіональної газової компанії»

КМІС: споживачі вважають розділення платежів за газ та за його доставку кроком до прозорості

1 month 3 weeks ago

74% споживачів вважають відокремлення платежу за доставку газу від загального рахунку за газ більш прозорим та зрозумілим, ніж діюча система нарахувань. Це один із результатів першого в Україні опитування споживачів енергетичних послуг, підсумки якого 17 вересня оприлюднив КМІС

Без обмежень - нові умови акції «Твоя енергонезалежність»

2 months ago

З 9 вересня відкрита можливість купівлі запасу газу на зиму за літньою ціною для тих споживачів, які не встигли погасити заборгованість за раніше спожитий газ. Участь в акції «Твоя енергонезалежність» дозволить таким споживачам скоротити свої витрати на газ в зимовий період і направити зекономлені кошти на погашення заборгованості.

«Твоя енергонезалежність» - як забезпечити себе газом на зиму

2 months 3 weeks ago

Вперше для споживачів газу відкрита можливість придбати резерв газу на зиму по літній ціні - 5 995,53 грн за 1000 куб. м. Зробити це можливо в період з 23 серпня по 25 вересня, коли діє акція «Твоя енергонезалежність». За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України». Швидко та зручно оформити покупку буде можливо в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, в кожному Центрі обслуговування клієнтів РГК, а також у інших постачальників газу для населення.

Відкрита реєстрація на П’ятий Український Газовий Форум

2 months 3 weeks ago

П’ятий Український Газовий Форум пройде 9-10 жовтня 2019 року в Києві. Ключові теми - чи стане 2020 роком суттєвих змін для газотранспортної системи України та стан інтеграції українського та європейського газових ринків.

В серпні ціни газу для населення зменшені від 4,3 до 4,7%

2 months 4 weeks ago

Серпень став четвертим місяцем поспіль, коли знижуються ціни на газ для населення. Наразі газ найдешевший, в порівняні із всіма минулими місяцями цього року. 104.ua першим інформує споживачів зі всіх областей про діючі ціни на газ.

Газета 104 інфо ВИПУСК №7

3 months ago

В травні набрав чинності закон «Про житлово-комунальні послу¬ги», в якому вказано, що техніч¬не обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання здійсню¬ються коштом співвласників. Те¬пер ця послуга стала ринковою і споживачі газу можуть вільно обирати підрядника для таких робіт на ринку.

Checked
48 minutes 44 seconds ago
104.UA
Subscribe to 104.UA feed