104.UA

Батли лідерів РГК - голосування розпочато!

1 day 4 hours ago

Стартувало відкрите онлайн голосування за бізнес-проекти фахівців газових компаній, які були представлені на других Всеукраїнських батлах лідерів РГК. Підтримати проект, який на вашу думку є найкращим, можна шляхом онлайн голосування на каналі 104.ua в youtube з 23 по 29 травня

Як влада і Нафтогаз п’ять років знищують газорозподільну галузь

3 days 2 hours ago

Вже п’ять років влада та державний газовий монополіст НАК «Нафтогаз України» послідовно витискають приватні компанії із газорозподілу за допомогою тактики «випаленої землі». Їх доводять до банкрутства, використовують не лише економічні, а й політичні інструменти: упереджені та незаконні урядові рішення, дискримінаційну тарифну політику та корупційні схеми для створення штучних боргів. Такі зловмисні дії загнали всі без винятку газорозподільні компанії в глибоку яму економічної неспроможності – накопичені збитки сягнули 40 млрд грн.

Пропозиції Громадської Ради при НКРЕКП зупинять кризу в газорозподільчій галузі: АГРУ

4 days 2 hours ago

17 травня 2019 року, Київ. На засіданні, що відбулось 14 травня 2019 року, Громадська Рада при НКРЕКП затвердила пропозиції, направлені на недопущення поглиблення кризи в газорозподільчій галузі.

Checked
55 minutes 56 seconds ago
104.UA
Subscribe to 104.UA feed