104.UA

На 30-37% скорочуються витрати українців на доставку газу у I кварталі поточного року

3 weeks 5 days ago

Протягом перших трьох місяців поточного року домогосподарства, які використовують газ для опалення будинків, будуть платити за його доставку на 30 - 37% менше, ніж за аналогічний період 2019 року. Про це свідчать розрахунки Асоціації газового ринку України. Це стало можливим завдяки впровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу.

Вартість доставки газу по регіонах

1 month 2 weeks ago

24 грудня 2019 р. Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи на доставку газу та змінила порядок оплати послуг з доставки газу. Тому з січня 2020 р. плата за доставку вилучена з рахунків за газ. Всі споживачі отримують окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку.

Ціни на природний газ для населення

1 month 2 weeks ago

Регульовану державою ціну газу (вона ж ціна ПСО - від «покладання спеціальніх обов'язків») встановлює НАК «Нафтогаз України» в рамках покладених на неї спеціальних зобов'язань. На січень 2020 року НАК встановиви оптовий рівень ціни ПСО - 4,65 грн за куб.м.

Нові тарифи на газ: що змінилось?

1 month 3 weeks ago

Наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Що змінилось і як платити за газ в спецпроекті ГЛАВКОМА

РГК відкрив 100-тий Центр обслуговування клієнтів

1 month 3 weeks ago

Сотий Центр обслуговування споживачів газу відкритий 27 грудня у закарпатському місті Свалява. Розвинена мережа ЦОКів забезпечує зручний доступ до сучасних послуг і стандартів вже понад 5 млн клієнтів компаній, які працюють за брендом РГК. Загальний об’єм інвестицій по цьому напрямку складає 97 млн грн.

ГАЗЕТА 104 ІНФО ВЫПУСК №8

1 month 3 weeks ago

«Багато хто хоче мати комплексне обслуговування всього газового обладнання у будинку. На цей час РГК розробляє відповідний онлайн-сервіс, який надасть клієнтам таку послугу. Замовлення на обслуговування буде настільки ж простим, як, наприклад, замовлення таксі через мобільний додаток», - про діджиталізацію комунікацій і розширення сервісних послуг Регіональної газової компанії, яка перетворюється в сучасного провайдера якісного сервісу, каже директор РГК Олег Никоноров в статті «Ми прагнемо надавати найкращий сервіс в Україні».

Нафтогаз подовжив до 30 грудня період відмови від гарантованої ціни на газ

1 month 4 weeks ago

З 1 січня і до 30 квітня 2020 року для всіх споживачів газу автоматично діятиме встановлена НАК "Нафтогазом України" гарантована ціна на газ. Відмовитися від такої ціни та чекати щомісячних змін вартості газу можливо, якщо написати відповідну заяву. В Центрах обслуговування клієнтів такі заяви приймають до 28 грудня, а в онлайні відмова оформлюється до 30 грудня 2019 року включно - для цього необхідно використовувати Особистий кабінет на 104.ua.

РГК і італійська TARTARINI домовилися про поставки обладнання для заводу RGC PRODUCTION

2 months 1 week ago

Регіональна Газова Компанія уклала прямий контракт на поставку газорегуляторного обладнання з провідним світовим виробником TARTARINI. Використання преміальних італійських комплектуючих в інноваційному виробництві на заводі RGC PRODUCTION у Львові гарантує дотримання міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2015 року, високі експлуатаційні характеристики і надійність його продукції - газорегуляторних пунктів.

Як рівень тарифів на доставку газу вплине на фінансовий стан нового оператора ГТС

2 months 2 weeks ago

Асоціація газового ринку України повідомляє, що фінансова стабільність нового оператора ГТС України вимагає встановлення економічно обгрунтованих тарифів як на транспортування газу магістральними газопроводами, так і на розподіл газу до осель споживачів. Для цього НКРЕКП має встановити беззбиткові тарифи не тільки для оператора ГТС, а також для операторів ГРМ.

Де знаходяться центри обслуговування клієнтів РГК

3 months ago

Робота центрів обслуговування клієнтів (ЦОКів) полягає в наданні широкого спектру послуг - починаючи від укладення договорів, видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням технічної документації на підключення до газової мережі. ЦОКі відповідають сучасним вимогам для швидкого і зручного обслуговування споживачів.

Як пільговикам сплачувати за газ після монетизації

3 months 2 weeks ago

З жовтня 2019 року пільги на газ монетизовано. Надалі, держава надає цю допомогу грошима – безготівково (переказом на рахунки в Ощадбанку), або готівкою. У зв'язку з цим, платіж за спожитий природний газ, починаючи з жовтня, нараховується у повному обсязі без врахування пільгової знижки

Checked
1 hour 25 minutes ago
104.UA
Subscribe to 104.UA feed