Natural gas

«Газпром» разоряет Россию?

Источник: Радио Свобода

2 декабря Владимир Путин и председатель КНР Си Цзиньпин открыли газопровод "Газпрома" в Китай "Сила Сибири". По мнению ряда экспертов, затратный амбициозный проект стоимостью более 55 миллиардов долларов США не окупится никогда, поскольку рассчитан только на закупки китайской государственной монополией и требует дополнительных инвестиций, нереальных в связи с падением мировых цен на газ.

Gas Foresight: як Україні заробити на трубі

Джерело: MIND

У розпал активних консультацій про умови транзиту російського газу через Україну з 2020 року в кабінетах Єврокомісії сталася офіційна зміна влади. Минулого тижня депутати Європарламенту після довгих дискусій затвердили повний список нових єврокомісарів, які увійшли в команду Урсули фон дер Ляєн. І з 1 грудня, із запізненням на місяць, вона почала виконувати свої обов'язки на посаді глави ЄК.

«Китайцы потирают руки». Михаил Крутихин – о газопроводе «Сила Сибири»

ИСТОЧНИК: Настоящее время

Видео

— Акции "Газпрома" накануне открытия газопровода немножко подросли, но при этом сам газ "Газпром" продает сейчас по рекордно низким ценам. Такая ли действительно обстановка? 

Нормандська перегазовка по-кремлівськи

ДЖЕРЕЛО: ZN,UA

Рішення Бундестагу щодо імплементації оновленої Газової директиви ЄС з німецькою специфікою викликало резонанс у Європі. Відчайдушні спроби "Газпрому" інтенсифікувати завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" також у центрі уваги європейських та українських ЗМІ.

Що чекає на українську газотранспортну трубу з 1 січня 2020 року

ДЖЕРЕЛО: Лiга.Блоги

Потреба Європи в імпортному газі, за даними Eurostat, за 2017 рік збільшилася на 8,3% і досягла 312,1 млрд куб. м. Пік імпорту «блакитного палива» в Європі – 409 млрд куб. м на рік – припаде на 2025 рік. Такі оцінки озвучили аналітики Міжнародного енергетичного агентства в листопаді 2018 року.