Energy

Регулятор | Дефицит угля, "зеленый" тариф и дорогая коммуналка. Интервью с главой НКРЭКУ Тарасюком

ИСТОЧНИК: Liga.Net

Нацкомиссия по регулированию энергетики и ЖКХ (НКРЭКУ) – коллегиальный орган, который регулирует энергетические рынки с годовым оборотом в сотни миллиардов гривень. Тут сосредоточены интересы государства, населения, бизнеса и олигархов.

Чому Україна залишилась без вугілля посеред зими

ДЖЕРЕЛО: БИЗНЕС ЦЕНЗОР

Нацкомісія що здійснює регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 25 січня провела відкрите засідання, на якому обговорювалась проблема критичного зниження запасів вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС).

Розкішне життя Ахметова: як Україна забезпечує олігарха

ДЖЕРЕЛО: 24 канал

Ми всі як мешканці України пов'язані непомітними зв'язками, одним з яких є доступ до електрики. 

Але якщо всі ми є споживачами та платимо за неї, то є хтось, хто забирає гроші за її виробництво. І хто не хоче ніяк заспокоїтися, тому що електроенергія стала основою його олігархічного бізнесу.

Плата за доставку газу – як нараховується, від чого залежить та куди ідуть кошти

ДЖЕРЕЛО: 20 хвилин

— Сергію Йосиповичу, поясніть, чому споживачі сплачують доставку газу за обсягами минулого року, а не за поточним споживанням?

Ринок електроенергії: монополія, перехресне субсидування, борги і непрозорість

ДЖЕРЕЛО: Бизнес Цензор

Low Carbon Ukraine (LCU) — проєкт, що є частиною Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI). Він фінансується урядом Німеччини. Розпочався у вересні 2018 року і має діяти до серпня 2021.

БелАЭС – в полном провале

ИСТОЧНИК: Delfi

Доктор технических наук, профессор, генеральный директор Института проблем энергетики, в 1998—2002 годах — заместитель министра по атомной энергии РФ, как атомщик с многолетним опытом, казалось бы, должен был радоваться тому, что Беларусь стала «атомной державой». Однако, будучи профессионалом, Булат Нигматулин критично подошел к экономической составляющей процесса.

Ключ от всех дверей: что даст увеличение нефтепереработки в Украине

ИСТОЧНИК: Економічна Правда

Очень интересные события происходят в нашей нефтепереработке. То, с чем борются долгие годы переработчики СНГ и Европы, тратя годы и миллиарды евро на новые установки, в Кременчуге произошло тихо и незаметно. 

Легкие сорта нефти (Украина и Азербайджан) плюс переход на выпуск битума, добавили немного магии технологи – и мазута нет.