Electric power industry

Глава биржевого комитета УЭБ Дубовский: Мы сосредоточимся на развитии рынков, имеющих тенденцию к росту, таких как электроэнергия и газ

ИСТОЧНИК: Interfax

- Секретариат Энергетического сообщества, Минэнерго, ЕБРР и УЭБ в конце июля подписали меморандум о взаимопонимании для реформирования газового сектора Украины в соответствии с европейским законодательством. Какие условия сотрудничества для развития торговли природным газом на УЭБ предусматривает меморандум?

Олексій Дубовський: Нам вдалося сформувати референтну ціну на е/е на ринку двосторонніх контрактів

ДЖЕРЕЛО: ExPro

Про досягнення ринку двосторонніх договорів, його біржового сегменту та майбутні виклики агентство ExPro взяло інтерв’ю у голови Біржового комітету «Української енергетичної біржі» Олексія Дубовського.

Міцний фундамент вільного ринку – висока конкуренція. Монополії, як і імперії, руйнуються як будинки на піску

ДЖЕРЕЛО: Energy Club

На ці теми спеціально для Energy Club ми спілкувались з Романом Сторожевим, який має значний досвід роботи на ринку постачання природного газу, а сьогодні очолює Асоціацію «Надрокористувачі України».

 

Як під час кризи втриматися на плаву в нафтогазовидобувній галузі

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда
 

Нафтогазова галузь переживає одну з найбільших криз за останні 20 років.

Рекордні запаси газу в сховищах та суттєве зниження попиту через поширення пандемії COVID-19 призвели до рекордного падіння цін на вуглеводні.

Це радикально змінило цінову кон'юнктуру на світових ринках.

Микита Вишневський: «Щоб збалансувати ринок, кожен має виробляти лише той обсяг, який продав»

ДЖЕРЕЛО: ExPro

За перший рік була налагоджена робота всіх сегментів, але разом з тим виник і ряд проблем, зокрема борги, значні профіцити та інші. Про особливості роботи кожного із сегментів ринку агентство ExPro вирішило взяти інтерв’ю у директора з ринкових операцій «Укренерго» Микити Вишневського.

Установив монополию, Ахметов повысил цену на э/э в «Бурштынском энергоострове»

ИСТОЧНИК: OILPOINT

По сравнению с 2019 годом оптовая цена электроэнергии для реального сектора экономики в торговой зоне «Бурштынского энергоострова» выросла, в то время как в торговой зоне ОЭС стоимость э/э упала на 20-25%.