November 2019

Цена вопроса — два десятка миллиардов евро

Источник: ZN,UA

Альтернативная энергетика успешно превратилась в схему "распила и отката". Если посмотреть на самую быстрорастущую (и дорогую) солнечную энергетику у нас и за рубежом, то речь идет о разных планетах. Там тарифы "соларников" уверенно падают в новых проектах ниже 5–6 центов (бывает и 2,5–3 цента). У нас до 2030-го фиксируются на уровне 15 евроцентов.

Шантажисти з ДТЕК Ахметова виявились найбільшими імпортерами електроенергії в Україну взагалі і Бурштинський острів зокрема

ДЖЕРЕЛО: Нашi грошi

У жовтні 2019 року компанія ДТЕК була найбільшим імпортером електроенергії в Україну по всім напрямкам. Про це свідчать дані, отримані «Нашими грошами» від джерела в Міністерстві енергетики.

Нормандська перегазовка по-кремлівськи

ДЖЕРЕЛО: ZN,UA

Рішення Бундестагу щодо імплементації оновленої Газової директиви ЄС з німецькою специфікою викликало резонанс у Європі. Відчайдушні спроби "Газпрому" інтенсифікувати завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" також у центрі уваги європейських та українських ЗМІ.

Це все-таки ринок, а не регульована монополiя: якою бачать українську електроенергетику в Європi

ДЖЕРЕЛО: Kosatka.Media

- У липні, відразу після запуску відкритого ринку електроенергії, ми з вами говорили про те, що цей процес допоможе «виявити і скоригувати всі вузькі місця як в законодавстві, так і в програмних продуктах, які забезпечують роботу ринку». З вашої точки зору, що вдалося виявити і скоригувати?