Electricity

Интервью с руководством Энергоатома (ЧАСТЬ 1): о продаже электроэнергии в одни руки, ремонтной программе и доходах

ИСТОЧНИК: Бизнес Цензор

Интервью было записано 11 февраля в двухэтажном кабинете офиса компании на Назаровской, который был оборудован при прошлом руководителе Юрии Недашковском. В беседе участвовали пять человек.

Вопросы задавали редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов и редактор БизнесЦензор Сергей Головнев.

НКРЕКП за скаргою киянина оштрафувала ДТЕК та зобов'язала сплатити компенсацію

Джерело: Українська Енергетика

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні 24 лютого 2021 року прийняла рішення накласти штрафні санкції на ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" за скаргою споживача. Про це повідомляється на сторінці НКРЕКП у Facebook.

Регулятор | Дефицит угля, "зеленый" тариф и дорогая коммуналка. Интервью с главой НКРЭКУ Тарасюком

ИСТОЧНИК: Liga.Net

Нацкомиссия по регулированию энергетики и ЖКХ (НКРЭКУ) – коллегиальный орган, который регулирует энергетические рынки с годовым оборотом в сотни миллиардов гривень. Тут сосредоточены интересы государства, населения, бизнеса и олигархов.

Чому Україна залишилась без вугілля посеред зими

ДЖЕРЕЛО: БИЗНЕС ЦЕНЗОР

Нацкомісія що здійснює регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 25 січня провела відкрите засідання, на якому обговорювалась проблема критичного зниження запасів вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС).

Розкішне життя Ахметова: як Україна забезпечує олігарха

ДЖЕРЕЛО: 24 канал

Ми всі як мешканці України пов'язані непомітними зв'язками, одним з яких є доступ до електрики. 

Але якщо всі ми є споживачами та платимо за неї, то є хтось, хто забирає гроші за її виробництво. І хто не хоче ніяк заспокоїтися, тому що електроенергія стала основою його олігархічного бізнесу.

Ринок електроенергії: монополія, перехресне субсидування, борги і непрозорість

ДЖЕРЕЛО: Бизнес Цензор

Low Carbon Ukraine (LCU) — проєкт, що є частиною Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI). Він фінансується урядом Німеччини. Розпочався у вересні 2018 року і має діяти до серпня 2021.

БелАЭС – в полном провале

ИСТОЧНИК: Delfi

Доктор технических наук, профессор, генеральный директор Института проблем энергетики, в 1998—2002 годах — заместитель министра по атомной энергии РФ, как атомщик с многолетним опытом, казалось бы, должен был радоваться тому, что Беларусь стала «атомной державой». Однако, будучи профессионалом, Булат Нигматулин критично подошел к экономической составляющей процесса.