Latest

«Газпром» разоряет Россию?

Источник: Радио Свобода

2 декабря Владимир Путин и председатель КНР Си Цзиньпин открыли газопровод "Газпрома" в Китай "Сила Сибири". По мнению ряда экспертов, затратный амбициозный проект стоимостью более 55 миллиардов долларов США не окупится никогда, поскольку рассчитан только на закупки китайской государственной монополией и требует дополнительных инвестиций, нереальных в связи с падением мировых цен на газ.

Енергія сонця або вітру: як розбагатіти на "зелених" тарифах в Україні

ДЖЕРЕЛО: OBOZREVATEL

Які переваги

Підприємцям варто знати, що коефіцієнт продуктивності вітру вдвічі-втричі вищий, ніж сонця. 1 кВт вітроелектростанції здатний генерувати 2200-3200 кВт/год електроенергії – вдвічі-втричі більше, ніж сонячна електростанція аналогічної потужності.

Gas Foresight: як Україні заробити на трубі

Джерело: MIND

У розпал активних консультацій про умови транзиту російського газу через Україну з 2020 року в кабінетах Єврокомісії сталася офіційна зміна влади. Минулого тижня депутати Європарламенту після довгих дискусій затвердили повний список нових єврокомісарів, які увійшли в команду Урсули фон дер Ляєн. І з 1 грудня, із запізненням на місяць, вона почала виконувати свої обов'язки на посаді глави ЄК.