Electric energy

Що змінилося на енергоринку України з 1 січня?

ДЖЕРЕЛО: «Урядовий кур’єр»

ПОСЛУГИ. Переваги нової моделі реформатори вбачають у тому, що вона зруйнує монополію обленерго, через яку потерпали пересічні споживачі

Україна — на шляху до нових енерготехнологій та енергетичної модернізації

ДЖЕРЕЛО: РЕЙТИНГ

Про загальний стан справ у паливно-енергетичному комплексі, перспективи його розвитку та зміни в законодавстві розповів Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, виконувач обов’язків голови Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки.

Які перспективи розвитку нафтогазового виробництва в Україні?

Струм по-європейськи: як Україна лібералізує свій ринок електроенергії

6 лютого 2019 року Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів круглий стіл на тему: «Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування, виклики, проблеми та шляхи їх подолання». На круглому столі були підведені підсумки першого місяця роботи роздрібного ринку. Впровадження роздрібного ринку електричної енергії є одним із етапів лібералізації ринку електричної енергії України. З огляду на початок впровадження в дію реформ ринку, експерт-консультант з енергетичних проектів Марина Гріцишина розповіла про особливості лібералізації ринку електричної енергії.

Нова модель роздрібного ринку електричної енергії в дії

ДЖЕРЕЛО: ЕнергоВсесвіт

Вашій увазі пропонуються аналітичні матеріали за результатами діяльності нової моделі роздрібного ринку електричної енергії у січні 2019 року.

Багато цифрового матеріалу, який, сподіваюся, доповнить доказову базу для оцінки ефективності запроваджених новацій у відносинах учасників ринку електричної енергії.

Змінний струм

З 1 січня цього року почали діяти нові ринкові правила, покликані забезпечити механізм вільного вибору комерційного постачальника, прозорого та недискримінаційного ціноутворення.

«Нехай буде з вами сила струму»: хто кому постачатиме електрику з 2019 року

Повільно та насилу, але Україна все-таки завершила підготовку основних документів до запуску лібералізованої моделі роздрібного ринку електроенергії з 1 січня. Зокрема, 12 грудня Кабмін затвердив порядок проведення конкурсів з вибору постачальника універсальних послуг (ПУП) і