июня 2020

Зеленая боль украинской энергетики

ИСТОЧНИК: ХВИЛЯ

С весны 2020 года в Украине разворачивается энергетический кризис. Его причиной являются многолетние провалы в реализации энергетической политики Украины и тотальная ангажированность государственных топ-управленцев, которые ВСЕГДА пренебрегают интересами государства в пользу вполне прозрачных посягательств частных компаний.

Охота на энергетическую гибкость. Часть 2. Ценная добыча

ИСТОЧНИК: Medium

Густо падает снег…
В темноте не увидишь,
Где затаился фазан.
Только крыльев внезапный вспорх
Да ястреба колокольчик.

Сайгё

Яким буде середній чек за доставку газу з 1 липня?

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Навколо доставки газу і її вартості стільки списів зламано, але чи варте це питання такого збурення?

Щоб зрозуміти, чи справді тема така болюча, чи хайп створюється зумисно – варто подивитися на цифри. Які зміни відбудуться в платіжках за доставку газу звичайних домогосподарств з липня поточного року?

Водень як вихід з економічної та кліматичної кризи

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Зараз ми бачимо безпрецедентну підтримку водневих технологій по всьому світу.

При цьому воднева тематика стає все більш популярною не тільки в країнах, які займаються цим питанням вже десятки років (Японія, Південна Корея, Канада) але й у країнах, що стрімко розвиваються – Австралія, Перу та Марокко. 

Ринок природного газу vs ринок електроенергії

ДЖЕРЕЛО: Економiчна Правда

Що сталося з газом?

Обвал цін на нафту і газ на світових ринках призвів до того, що зараз більшість компаній нафтогазової галузі опинилися в складній ситуації. Проблеми виникли у всіх компаній: видобувних, транспортних, трейдерів, а також у операторів нафтогазопроводів і розподільних мереж.

Стимулюючий тариф і майбутнє електромереж в Україні

ДЖЕРЕЛО: РБК -Україна

Критична зношеність електромереж. Аби залучити інвестиції, регулятор запропонував нову методику — RAB-регулювання. Розбираємося, чому хороша ідея може не привести ні до чого.

1