Gas&Oil

Гигант газохимии на Балтике: вопросы остаются

Источник: Gas & Money

Единственный действующий завод СПГ, в котором у «Газпрома» есть контрольный пакет – это предприятие консорциума «Сахалин-2», куда российский гигант влез с колоссальным административным нажимом – уже после того, как Shell с японскими партнёрами Mitsubishi и Mitsui всё построили и наладили.

Ринок газу "по-нафтогазівськи" призведе до здорожчання тепла на 40%

ДЖЕРЕЛО: Економiчна Правда

Системна криза теплової галузі загострилась у травні цього року на тлі впровадження ринку газу, який ледь не призвів до банкрутства усіх компаній українських теплокомуненерго (ТКЕ). 

Плата за мережі: всупереч здоровому глузду та інтересу споживачів

ДЖЕРЕЛО: Економiчна Правда

Коли у 2015 році приймався закон "Про ринок природного газу", до нього було внесено правку, яка дозволяла використовувати державні мережі за договорами господарського відання тільки суб'єктам господарювання державного сектора економіки. 

ТАНКЕРЫ: КЛАССИФИКАЦИЯ ТАНКЕРОВ ПО РАЗМЕРАМ И ГРУЗАМ, ПРОГНОЗ ДЛЯ РЫНКА ТАНКЕРОВ НА 2020 И 2021 ГГ., ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ И ЗАРПЛАТЫ

ИСТОЧНИК: Maritime zone

История кораблестроения насчитывает тысячелетия, в то время как первый танкер был построен всего  в 1877 году. Судно «Зороастр» имело дедвейт всего 250 тонн и использовалось для перевозки керосина наливом из Баку в Волгоград (тогда Царицын).

Корпоративне урядування "Нафтогазу". Як деталі руйнують принцип

ДЖЕРЕЛО: БизнесЦензор

Публічний демарш Наглядової Ради Групи "Нафтогаз" у формі демонстративної відставки на фоні візиту високопосадовців із США кидає тінь на головного акціонера – державу.