Financial Market

Захід посилює тиск: так працює обмеження ціни на російську нафту

З понеділка набуває сили обмеження цін на російську нафту, що транспортується судами. Як реагує Москва і які наслідки може мати цей крок? Аналіз.

Американский СПГ вытесняет «Газпром» в Европе

Производство СПГ в США, просевшее из-за июньской аварии на заводе Freeport, восстанавливается по мере завершения летних профилактических ремонтов и ввода новых мощностей. Рекордная десятикратная разница между ценами на газ в Европе и США позволяет американским поставщикам получать невиданную прежде прибыль и стимулирует приток инвестиций в СПГ-проекты, пишет kommersant.ru.

Втеча бізнесу та санкції руйнують російську економіку

На п’ятий місяць вторгнення Росії в Україну в суспільстві прослідковується загальний наратив про те, що єдність світу у протистоянні Росії якимось чином переросла у «війну на економічне виснаження, яка бере своє на Заході», враховуючи передбачувану «стійкість» і навіть «процвітання» російської економіки. Ця думка просто хибна – і є відображенням широко поширених хибних суджень щодо того, як насправді тримається російська економіка в умовах втечі понад 1000 глобальних компаній і під тиском міжнародних санкцій.

5 законов и 6 принципов: Как Польша спасает экономику и бизнес

Источник: Лiга.Бизнес

Польша не желает охлаждения своей экономики. Неутешительный прогноз Международного валютного фонда на 2019 год - 3,8% ВВП, на 2020 год - 3,1%, заставляет польские власти принимать беспрецедентные и, на мой взгляд, достаточно успешные шаги с целью сохранения темпов экономического роста. Польша последние три года фонтанируют идеями поддержки бизнеса.