Energy

Коли уже подорожчає електрика, що таке війна з ДТЕК та як "сідає на хвіст" телеканал "Україна". Інтерв'ю з головою енергорегулятора

ДЖЕРЕЛО: Економічна правда

Валерій Тарасюк очолив Нацкомісію з регулювання енергетики восени 2019 року після дострокової відставки Оксани Кривенко.

Процедура заміни глави відомства проходила штатно і навряд чи заслуговувала б окремої уваги, якби не одне "але". Перша особа НКРЕКП змінилася майже синхронно із зміною прізвища президента України.

Как и зачем сжижают газ: технология производства и сфера использования сжиженного газа

ИСТОЧНИК: 

Зачем сжижают природный газ?

Из недр земли голубое топливо добывается в виде смеси из метана, этана, пропана, бутана, гелия, азота, сероводорода и других газов, а также различных их производных.

Часть из них применяется в химической промышленности, а часть сжигается в котлах или турбинах для генерации тепловой и электрической энергии. Плюс некоторый объем добытого используется в качестве газомоторного горючего.

Чергова криза на ринку електроенергії. Чому і як її зробив ДТЕК Ахметова

ДЖЕРЕЛО: Бизнес Цензор

На початку липня ринок електричної енергії (е/е) України спіткала криза. Ціна е/е на індикативному Ринку на добу наперед (РДН) впала з 1450 грн/МВт-г 1 липня до 426 грн 4 липня.

Ціни на електроенергію рекордно впали: регулятор збирав екстрене засідання. Що відбувається?

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Перед вихідними на ринку електроенергії відбувся рекордний обвал цін на електроенергію, який призвів до збитків для учасників ринку. Постраждали і трейдери, і генерація.

Представники енергетичного регулятора звинуватили трейдера Ріната Ахметова в маніпуляціях і тиску на владу з метою добитися необхідних для донецького бізнесмена рішень.

В ЕС призвали НКРЭКУ не запрещать работу трейдеров на рынке электроэнергии

Источник: Лiга Бизнес

Письмо датируется 18 июня 2021 года и касается запроса Министерства энергетики от 8 июня 2021 года к украинскому регулятору о "возможности регуляторного влияния на рынок электроэнергии" в Украине.

Плата за мережі: всупереч здоровому глузду та інтересу споживачів

ДЖЕРЕЛО: Економiчна Правда

Коли у 2015 році приймався закон "Про ринок природного газу", до нього було внесено правку, яка дозволяла використовувати державні мережі за договорами господарського відання тільки суб'єктам господарювання державного сектора економіки. 

ТАНКЕРЫ: КЛАССИФИКАЦИЯ ТАНКЕРОВ ПО РАЗМЕРАМ И ГРУЗАМ, ПРОГНОЗ ДЛЯ РЫНКА ТАНКЕРОВ НА 2020 И 2021 ГГ., ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ И ЗАРПЛАТЫ

ИСТОЧНИК: Maritime zone

История кораблестроения насчитывает тысячелетия, в то время как первый танкер был построен всего  в 1877 году. Судно «Зороастр» имело дедвейт всего 250 тонн и использовалось для перевозки керосина наливом из Баку в Волгоград (тогда Царицын).